publikacja

… jeśli komuś są potrzebne dodatkowe "argumenty" przy uzyskaniu stypendium naukowego w postaci "publikacji". Publikacja w którymś ejournalu z ssrn.com może być takim argumentem. SSRN.com zazwyczaj zaprasza do ejournali prace o największej liczbie ściągnięć lub zgrabnie skonstruowanym streszczeniu (takie prace mogą wymagać dopracowania). Zgodnie z listą: http://www.bis.ue.wroc.pl/zal.-nr-1-zasady-oceny-osiagniec-naukowych-artystycznych-i-sportowych.docx (uwaga: stan na 2011, nie znam aktualnej), za publikację taką jest najmniej 5pkt**.

** wg.: ZASADY OCENY OSIĄGNIĘĆ NAUKOWYCH, ARTYSTYCZNYCH LUB SPORTOWYCH ORAZ SPOSÓB ICH DOKUMENTOWANIA DLA POTRZEB PRZYZNAWANIA STYPENDIUM REKTORA DLA NAJLEPSZCH STUDENTÓW, punkty dla recenzowanej publikacji w czasopiśmie z ISSN.
Po zgłoszeniu artykułu do publikacji w czasopiśmie w ssrn może to wyglądać tak: http://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=2253192 (pod tytułem i nazwiskami: Journal of Real Estate Finance and Economics, Forthcoming, ten journal w przypadku sukcesu jest za 35p. "czasopiśmie z listy filadelfijskiej lub listy ERIH – 35 punktów", zgodnie z listą: http://www.bis.ue.wroc.pl/zal.-nr-1-zasady-oceny-osiagniec-naukowych-artystycznych-i-sportowych.docx uwaga: stan na 2011, nie znam aktualnej, [ostatnie odwiedziny: 3 maja 2013]).

poniższe obrazki to zrzut ekranu http://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=2253192 na g. 1300 z 4 maja 2013

Advertisements
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s